Adnan Oktar camiasına olan sevgileriyle bilinen aileler, çocuklarını cezaevi sürecinde de desteklediler. İddianamede geçen iddiaların iftiradan ibaret olduğunu söyleyen aileler, savcının mütalasını vermesi üzerine, çocuklarının asla cinsel taciz, tecavüz gibi eylemlerde bulunmayacağını, müştekilerin yalan ifadelerine itibar edilmemesi gerektiğini söylediler. “Ailelerle görüştürülmüyor” tarzında haberlerin yalan haber olduğunu da sözlerine eklediler.

Dava sürecinde de mahkemeye katılarak çocuklarına ve Adnan Oktar’a destek oldular. 4-5 aile dışında, tüm çocukların ailelerinin Adnan Oktar’ı sevdikleri ve çocuklarına yaptıkları güzel çalışmalarda destek oldukları öğrenildi. Ailelerin hep birlikte Adnan Oktar’ın iftarlarına katıldığı, konferanslara, davetlerine gittiği de resimlerle ispatlandı. İşte bu ailelerden bazısı, A9 Tv programına katılarak Adnan Oktar’ı neden sevdiklerini anlatıyorlar. Sizler için derledik.

Saliha ve Halit Yazaroğlu’nun babası Adnan Oktar’a olan sevgisini dile getiriyor.

Ahmet Bürke’nin çarşaflı ablası, tüm ailesinin Adnan Oktar’a olan hayranlığını dile getiriyor.Şerifkan Süleymaniyeli’nin annesi Adnan Oktar’ın eserlerini okuduğunu anlatıyor.
Eski Sarıyer Belediye Başkanı İhsan Yalçın’nın oğlu Mukbil Yalçın, annesiyle Adnan Oktar’ın konuk olduğu canlı programda Adnan Oktar’ı ailecek sevdiklerini dile getiriyor.
Can Dağtekin annesiyle neden Adnan Oktar’ı sevdiğini anlatıyor.Berkay Kayabay babasının Adnan Oktar’ın programlarını hiç kaçırmadığını anlatıyor.


Çocuklarına desteklerini esirgmeyen aslanların ve kediciklerin ailelerinden bazıları:
Tarkan Yavaş ve ailesi


Gökalp Barlan ve ailesiİbrahim Tuncer ve Ailesi


Kartal İş ve AilesiSerap Akıncıoğlu ve babasıCoşkun Pamir ve AilesiAylin Kocaman ve annesiAylin Atmaca ve AnnesiEsra Saraçoğlu ve annesiDidem Rahvancı ve ailesiTülay Kumaşçı ve annesiPınar Akkaş ve ailesiSalih Tınar ve ailesi


Zafer Fırat ve AilesiOğuzhan Sevinç ve AilesiKübra Yıldırım ve AilesiSerkan Yumru ve AilesiPınar Sezgin ve AilesiAslı Efeoğlu ve AnnesiMeral-Mine Kalça ve Ailesi


Merve Büyükbayrak ve AnnesiEsin ve Ender Daban’ın ailesi


Elvan Şahin ve ailesiEbru Altan ve ailesi


Gülen Baturalp ve Ailesi


Ayşe, Nilüfer Koç ve babası


Timur Ayan ve AnnesiBurcu Çekmece ve annesiErkan Seyhan ve AilesiDaniela Balaman ve ailesiEbru Selin Barutçu ve AilesiGülşah Güçyetmez ve annesi

Daha yeni Daha eski