Devletimizin Yanındayız


SAYIN ADNAN OKTAR, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I 25 YILDIR KESİNTİSİZ BİR ŞEKİLDE DESTEKLEMİŞTİR


GİRİŞ

1. SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I 25 YILDIR ARALIKSIZ TÜM SEÇİMLERDE DESTEKLEMİŞLERDİR

1.1. Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarının Sn. Erdoğan’a destekleri Refah Partisi döneminde 27 Mart 1994 belediye seçimlerinden itibaren başlamış, 24 Aralık 1995 ve 18 Nisan 1999 genel seçimlerinde Saadet Partisi desteği ile devam etmişti.

1.2. Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarının 3 Kasım 2002, 22 Temmuz 2007 ve 12 Haziran 2011 genel seçimlerinde Sayın Erdoğan’ın başında olduğu modern sağ iktidarın güçlenmesi için vermiş oldukları destek muazzamdır.

1.3. Sayın Adnan Oktar ve arkadaşları 30 Mart 2014 yerel yönetimlerin belirlendiği seçimlerde Ak Parti’yi desteklemiştir.

1.4. Sayın Adnan Oktar, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın Erdoğan’ı desteklemiş ve halkımızı da Sn. Erdoğan’a desteğe davet etmiştir.

1.5. Sayın Adnan Oktar ve arkadaşları 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde de Sn. Erdoğan’ı desteklemişlerdir.

1.6. Sayın Adnan Oktar 16 Nisan 2017 Cumhurbaşkanlığı referandumunda Sn. Erdoğan’ı destekleyerek halkımızı “evet” oyu kullanmaya davet etmiştir.

1.7. Sayın Adnan Oktar, 24 Haziran 2018 seçimlerinde Sn. Erdoğan’a destek olmuştur

2. SAYIN ADNAN OKTAR TÜM FİTNELERDE HÜKÜMETİMİZ İLE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’I VE POLİTİKALARINI KESİNTİSİZ DESTEKLEYEREK TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI BOZMUŞTUR

2.1. Gezi kalkışmasında Türkiye’de ilk günden, yani 28 Mayıs 2013’ten itibaren Sn. Erdoğan’ı ve hükümetimizi savunan tek kişi Sayın Adnan Oktar olmuştur.

2.2. Sayın Adnan Oktar 17- 25 Aralık 2013’te yapılan yargı darbesi girişiminde Sn. Erdoğan’a ve hükümete yönelik en güçlü desteği veren kişi olarak FETÖ’nün tüm tuzaklarını bozmuştur.

2.3. Sayın Adnan Oktar, 15 temmuz 2016 gecesi 12 saat süren canlı yayın açıklamalarıyla, Sn. Erdoğan’a ve hükümetimize en güçlü desteği veren kişidir.

3. SAYIN ADNAN OKTAR, 15 TEMMUZ FETÖ DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN SAĞCISI SOLCUSU ATEİSTİ TÜM MİLLETİMİZİ BİRLİK RUHU İÇERİSİNDE MİLLİ LİDER OLARAK SAYIN ERDOĞAN’IN ETRAFINDA TOPLANMAYA ÇAĞIRMIŞTIR

3.1. Sayın Adnan Oktar 15 Temmuz ruhunun ardından sağcısı, solcusu toplumumuzun tüm kesimini Cumhur İttifakı’na destek olmaya çağırmıştır.

3.2. Sayın Adnan Oktar, MHP, Saadet Partisi, ve BBP’yi de Milli Lider etrafında kenetlenmeye çağırmıştır.

3.3. Sayın Adnan Oktar, tüm tarikatların ve cemaatlerin Milli Lider olarak Sn. Erdoğan’ın etrafında kenetlenmeleri gerektiğine dikkat çekmiştir.

3.4.Sayın Adnan Oktar’ın tüm halkımızı ve partilerimizi Milli Lider etrafında toplanmaya davet ettiği bazı twitter paylaşımları.

4. SAYIN ADNAN OKTAR, SAYIN ERDOĞAN’IN ÖMÜR BOYU YARGILANMAMASI İÇİN ANAYASAYA KANUN MADDESİ EKLENMESİ ÖNERİSİNDE BULUNMUŞTUR

4.1. Sayın Adnan Oktar’ın Sayın Cumhurbaşkanımız’ı ömür boyu yargılanmamasını içeren kanun maddesi çıkarılması önerisini sunduğu twitter paylaşımları.

5. SAYIN ADNAN OKTAR, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’IN YÜKSEK GÜVENLİK ÖNLEMLERİYLE KORUNMASI GEREKTİĞİNİ VURGULAMIŞTIR

6. SAYIN ADNAN OKTAR TÜM MİLLETİMİZİN TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ BİR DEĞERİ VE MİLLİ DEĞERİMİZ OLARAK SAYIN ERDOĞAN’I YALNIZ BIRAKMAMASI VE ŞAHSINI DESTEKLEMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTMİŞTİR

6.1. Sayın Adnan Oktar, Sn. Erdoğan’ı desteklemenin partiler üstü bir mesele olduğunu vurgulamıştır.

6.2. Sayın Adnan Oktar’ın Sayın Cumhurbaşkanımız’ın şahsının desteklenmesi ile ilgili twitter açıklamaları.

SONUÇ

VİDEOLAR

SAYIN ADNAN OKTAR, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A OLAN KESİNTİSİZ DESTEĞİNİ A9 TV'DEKİ CANLI YAYIN PROGRAMLARINDA DA SÜRDÜRMÜŞTÜR

CAPSLER

SAYIN ADNAN OKTAR, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A OLAN KESİNTİSİZ DESTEĞİNİ SOSYAL MEDYADA DA SÜRDÜRMÜŞTÜR